15-lecie Galerii Triada

“Z okazji 15-lecia powstania Galerii Triada w Sopocie pragnę złożyć serdeczne gratulacje. Przez te wszystkie lata, dzięki aktywnej działalności Triady przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, mieliśmy okazję podziwiać twórczość znakomitych artystów. Galeria zawsze chętnie włączała się w uroczystości miejskie, organizując wernisaże i imprezy współgrające z sopockim kalendarium. Obecna siedziba to chluba miasta, którą chętnie odwiedzają mieszkańcy i turyści. Życzę Pani wielu dalszych sukcesów w upowszechnianiu i promocji sztuki. Prezydent Sopotu, Jacek Karnowski.”

List  tej treści na ręce Wiesławy Romanowskiej złożył wiceprezydent Sopotu, Wojciech Fułek, podczas wernisażu wystawy “Sopot -Molo” 4 września 2005 w galerii Triada. Tego dnia w sopockiej Triadzie  miał miejsce niecodzienny wernisaż wystawy “Sopot -Molo”. Artyści od lat współpracujący z Triadą zaprezentowali swoje prace związane  z tym sopockim symbolem i najsłynniejszą drewnianą promenadą. Obrazy powstały specjalnie na okoliczność tej wystawy. W. Romanowska podziękowała władzom miejskim, artystom współpracującym z galerią oraz pracownikom Triady i bliskim którzy przez te 15 lat wspierali ją w rzeczywistym upowszechnianiu sztuki w Trójmieście.

Była to również okazja do świętowania jubileuszu 15-lecia istnienia galerii Triada! Ile to już lat, ile wernisaży…

Swoją obecnością  rangę wydarzenia dla nas bardzo ważnego, podkreślili trójmiejscy artyści związani z nami na dobre i złe oraz  rzesze naszych wiernych klientów. Serdecznie dziękujmy! Wystawą tą wpisuje się również Triada w program imprezy organizowanej w całym Trójmieście pt. “Dni Zatoki Gdańskiej”  (3 – 11.09.2005). Planując wernisaż w dniu 4 września, galeria miała okazję – jak co roku – gościć na koktajlu organizatorów Festiwalu Piosenki oraz przedstawicieli miast partnerskich Sopotu.

15-lecie Galerii Triada
15-lecie Galerii Triada
15-lecie Galerii Triada
Andrzej umiastowksi złożył podpis na sopockim molo
Waldemar Marszałek składa podpis na sopockim molo przed galerią
aleksandra radziszewska w pomarańczach
prezydent sopotu W. Fułek składa gratulacje W. Romanowskiej z okazji 15 lat działalnosci galerii
artyści na... sopockim molo *fragment mola przed galerią"
15-lecie Galerii Triada
15-lecie Galerii Triada
15-lecie Galerii Triada
dużym zainteresowaniem cieszyły się na wernisażu tablice ze zdjęciami dokumentującymi 15 lat działalności galerii i spisem wszystkich wystaw
jadwiga i zygmunt okrassa
Wróć do listy wystaw << >>
Galeria Triada

Galeria Triada