Aktualne aukcje

Aukcje nadchodzące

Aukcje archiwalne

11.01.2024 - 19.01.2024

Jarosław Jaśnikowski

Korpuskulator

olej/płótno 40x60cm ( w oprawie 59x79cm) 2022. Nr katalogowy 875.

Cena wywoławcza: 33900 PLN
Cena zakończenia: -
06.08.2022 - 08.08.2022

Roch Urbaniak

"Out there motel"

60x80cm akryl /płótno, 2022

Cena wywoławcza: 25000 PLN
Cena zakończenia: 28200 PLN
27.07.2022 - 28.07.2022

Henryk Cześnik

Uzdrowiciele na rozumie i na ciele

70x100cm karton/ technika własna, mix media, w oprawie ok 90x120cm,2022

Cena wywoławcza: 12000 PLN
Cena zakończenia: 13500 PLN
15.06.2022 - 17.06.2022

Roch Urbaniak

"Poławiacze"

wymiary 70x50cm. technika: akryl / płótno, 2022 rok

Cena wywoławcza: 23000 PLN
Cena zakończenia: 24300 PLN
29.04.2022 - 06.05.2022

Roch Urbaniak

"Amarantowe wybrzeże"

wymiary 60x50cm. technika: akryl / płótno, 2022 rok

Cena wywoławcza: 18000 PLN
Cena zakończenia: 20500 PLN
02.03.2022 - 23.03.2022

Jarosław Jaśnikowski

Świetlistość czasu

"Świetlistość czasu" - 2022 - Nr kat.876 - olej na płótnie -Wymiary: 40x30cm (Wymiary w oprawie: 56x46cm)

Cena wywoławcza: 19900 PLN
Cena zakończenia: 24550 PLN
Galeria Triada

Galeria Triada