Aktualne aukcje

Aukcje nadchodzące

Aukcje archiwalne

29.04.2022 - 06.05.2022

Roch Urbaniak

"Amarantowe wybrzeże"

wymiary 60x50cm. technika: akryl / płótno, 2022 rok

Cena wywoławcza: 18000 PLN
Cena zakończenia: 20500 PLN
02.03.2022 - 23.03.2022

Jarosław Jaśnikowski

Świetlistość czasu

"Świetlistość czasu" - 2022 - Nr kat.876 - olej na płótnie -Wymiary: 40x30cm (Wymiary w oprawie: 56x46cm)

Cena wywoławcza: 19900 PLN
Cena zakończenia: 24550 PLN
Galeria Triada

Galeria Triada