Włącz obsługę JavaScript by uczestniczyć w aukcji

Aukcja zakończona

Zaloguj się aby wziąć udział w aukcji (lub napisz na galeria@galeriatriada.com aby wziąć udział w aukcji)

Jarosław Jaśnikowski

Korpuskulator

olej/płótno 40x60cm ( w oprawie 59x79cm) 2022. Nr katalogowy 875.

Aukcja online: 11.01.2024 godz. 10:00 - 19.01.2024 godz. 22:00
Cena wywoławcza: 33900 PLN
Cena zakończenia: 33900PLN
Aukcja zakończona
Aukcja obrazu Jarosława Jaśnikowskiego jest aukcją zamkniętą. Biorą w niej udział wyłącznie osoby zaproszone. Minimalna stawka podbicia ceny to 100 zł. Deklarowaną cenę można wybrać z pola rozwijalnego, które pojawi się po wciśnięciu przycisku "Podbij cenę", w momencie gdy aukcja będzie już aktywna.
Biorąc udział w aukcji użytkownik wyraża zgodę na warunki zawarte w regulaminie licytacji. Biorąc udział w aukcji użytkownik wyraża zgodę na warunki zawarte w regulaminie licytacji.
Historia aukcji
  • 33900 PLN, cena wywoławcza

Galeria Triada