Północ – Południe, wystawa 12 artystów

Wystawa  „Północ – Południe” 6x góry- 6x morze

w dniach 18 września – 1 października 2026 roku.
Wernisaż planowany jest na 18 września 2026 roku, piątek godz. 19.00, Gdańsk Piwna 11/12. Wystawa trwać będzie 2 tygodnie.
Zimą wystawa ma zostać pokazana w galerii Konduktorownia w Częstochowie.
______________________________________________________________________
Do udziału w wystawie zaproszono 12 wybranych artystów.
6 Artystów z północy ma pokazać prace związane z polskimi górami, południem.
6 Artystów z południa Polski, ma zaprezentować prace przedstawiające ich spojrzenie na polskie morze.

PÓŁNOC , Artyści biorący udział:
1 Henryk Cześnik
2 Rita Staszulonok
3 Magdalena Tuźnik
4 Andrzej Umiastowski
5 Anna Waligórska
6 Marek Wróbel

POŁUDNIE, Artyści biorący udział:
7 Kasia Banaś
8 Jeremi Lorek
9 Jarosław Luteracki
10 Małgorzata Stępniak
11 Monika Ślósarczyk
12 Roch Urbaniak

Wróć do listy wystaw << >>
Galeria Triada

Galeria Triada