wernisaż wystawy rysunku Piotra Bąkowskiego

Natomiast w gdańskiej galerii Triada ( ul. Piwna 11/12) 15 października odbył się wernisaż wystawy rysunku zdolnego i już nagradzanego absolwenta z 2001 roku gdańskiej ASP,  Piotra Bąkowskiego. Jest uczniem prof. Henryka Cześnika, dyplomantemprof. Hugona Laseckiego. To pierwsza jego wystawa rysunku, a potrwa do 28 października. Galeria Triada zawsze starała się promować młodych twórców. Cieszymy się, że udało się zorganizować pierwszą wystawę rysunku Piotra właśnie w naszej galerii.

wernisaż wystawy malarstwa Dariusza Milińskiego

Rokrocznie w ramach odbywającej się na gdańskiej starówce FETY, czyli przeglądu teatrów ulicznych z całej Europy, w naszej galerii na ul. Piwnej 11/12 miała miejsce wystawa. 14-ego lipca 2004 roku odbył się wernisaż wystawy malarstwa Dariusza Milińskiego. Towarzyszył mu mały happening zorganizowany przez grupę teatralną Pławna 9, której założycielem jest właśnie Miliński. Jest nam miło, iż wystawa cieszyła się Państwa niezwykle dużym zainteresowaniem.

 

Sopot i Gdańsk w Helsinkach

Wiosna zakwitła kolorami i w Triadzie. Sezon rozpoczęliśmy  w Finlandii wystawą  trójmiejskich artystów: Alexandry Radziszewskiej  (z jej jakże wiosennymi owocami, warzywami), Ewy Skaper, Waldemara Marszałka i Andrzeja Umiastowskiego. Wystawę 20 kwietnia w Centrum Sztuki w Helsinkach otworzył Ambasador Polski, a patronuje jej Prezydent Sopotu. Z Helsinek wystawa przeniesie się do Tampere. Zakończy się 20 maja.

wernisaż wystawy Wojciecha Góreckiego 2004

W sopockiej galerii Triada odbył się wernisaż wystawy znanego trójmiejskiego artysty, Wojciecha Góreckiego. Znany grafik, zaprezentował swoje obrazy olejne malowane w plenerze. Na naszej stronie prezentujemy wybrane prace artysty.

Archiwum wystaw
Galeria Triada

Galeria Triada