26.01.2022 - 16.02.2022

Andrzejewska-Kalkowska Mira

Siedząca

Olej płótno 120x60cm

Cena wywoławcza: 7000 PLN
Cena aktualna: 7000 PLN
Historia aukcji
- 16000 zł (cena wywoławcza)
Galeria Triada

Galeria Triada