10.03.2022 - 24.03.2022

Karol Bąk

Odlot

Olej płótno 100x40cm

Cena wywoławcza: 21000 PLN
Cena aktualna: 21000 PLN
Historia aukcji
- 16000 zł (cena wywoławcza)
Galeria Triada

Galeria Triada