09.02.2022 - 23.02.2022

Aniszewski Zenon

Kaprys wygrzewający się na słońcu

Olej płótno 100x40cm

Cena wywoławcza: 22000 PLN
Cena aktualna: 22000 PLN
Historia aukcji
- 16000 zł (cena wywoławcza)
Galeria Triada

Galeria Triada