Noga Maria

Maria Noga urodzona  w Bydgoszczy. Studia na Wydziale Sztuki Uniwerytetu Warmińsko – Mazurskiego. Dyplom z malarstwa w pracowni profesora Eugeniusza Geno Malkowskiego. Po ukończeniu studiów pracowała w Irlandii, Polsce i Dubaju aby w 2016 roku powrócić do malowania. Na pewno przyczyniła się do tego paroletnia praca w galerii Triada. Rozpoczęła owocna współprace z Swiss Art Gate w Dubaju. Przełom nastąpił kiedy malarka wystawiła prace na gali w hotelu Ritz w Abu Dhabi sponsorowaną przez księżniczkę z rodu Khalifa przy wsparciu Becky Anderson z telewizji BBC. Prace nieznanej artystki sprzedały się. Od tamtej pory Maria rozumiejąc rynek Emiratów oraz jego potrzeby, z  sukcesami współpracuje z hotelami, galeriami, klubem jachtowym oraz prywatnymi kolekcjonerami sprzedając swoje obrazy.

‘’Moje malarstwo jest wynikiem fascynacji światem mody, pięknem kobiecego ciała I magia koloru. Każda z moich kolekcji jest inna i opowiada odmienną historie w dążeniu do perfekcji, czymkolwiek ona jest.’’

Wystawy :

2016 Gala ‘’Alicja w krainie czarów’’ w hotelu Ritz pod patronatem księżniczki Sheikha Shamma przy wsparciu Becky Anderson (BBC)

2017 Wystawa indywidualna pod patronatem księżniczki Sayeed oraz Rad Al Qassimi sponsorowane przez Międzynarodowy Szpital Radiologiczny.

Wystawa Indywidualna sponsorowana przez francuska grupę hotelowa Accor, gdzie przemówienie wygłosiła niezwykła Alia Khan przewodnicząca organizacji kreującej trendy w Modzie Świata Arabskiego (IFDC).

Grupowa wystawa z Dubai Art Fans na World Art Dubai

Grupowa wystawa z Dubai Art Fans na światowej wystawie Index w Dubaju

Cykliczne wystawy grupowe z galeria Swiss Art Gate

Ostatnie wystawy: Tel Awiw-Jafa oraz Porto Novo w Beninie. Jesienią 2019 publikacje w angielskiej edycji Vogue.


Girl with holly
90x 90 cm tech mieszana płótno
Girl with holly
Zapytaj / zamów
Dream Catcer
Zapytaj / zamów
Stars brightly shine
Zapytaj / zamów
The right key
Zapytaj / zamów
Emerald kiss
Zapytaj / zamów
Margarita & Behemot
Zapytaj / zamów
Taxidermist
Sprzedany
Tesla
Sprzedany
Kashubian beauty
Sprzedany
Wróć do listy artystów << >>