Karp-Soja Małgorzata

Urodziła się w Krakowie. Ukończyła studia w Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki uzyskując dyplom u profesor Marii Ostaszewskiej w 1992 roku. Malarstwo studiowała w pracowni profesora Stanisława Wiśniewskiego, a rysunek w pracowni profesora Allana Rzepki.
Trzykrotne przebywała na stypendium we Włoszech (1991-1993). Zajmuje się własną twórczością artystyczną, a w szczególności malarstwem olejnym i pastelowymi.
Jej prace można znaleźć w kolekcjach prywatnych m.in. w Polsce, Austrii, Francji, Belgii, Holandii, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji i USA.
Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków – prezentowała swoje prace na ponad 70 wystawach zbiorowych, jest także autorką ponad 40 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą.
Wśród ostatnich sukcesów wymienić należy nagrodę „President Award” otrzymaną na VII Międzynarodowym Biennale Sztuki Współczesnej we Florencji (2009), Medal Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z okazji 100-lecia Związku Polskich Artystów Plastyków (2011) oraz prestiżowe wyróżnienie otrzymane na V Międzynarodowym Biennale Sztuki Współczesnej w Pekinie Future and Reality (2012).


Oddzielne światy
105x35cm olej /płótno
Oddzielne światy
Zapytaj / zamów
Sklep z balonami
Zapytaj / zamów
Zakochany anioł
Zapytaj / zamów
Prof. Clown
Zapytaj / zamów
Okna Wolności
Zapytaj / zamów
Zamyślona
Sprzedany
Odwrotny świat
Sprzedany
Zapatrzona
Sprzedany
Magiczny XIX wiek
Sprzedany
Miłość w bibliotece
Sprzedany
Spotkanie z czasem
Sprzedany
Gazetowi
Sprzedany
Szpilki czerwone
Sprzedany
Szpilki czarne
Sprzedany
Wehikuł czasu
Sprzedany
Wróć do listy artystów << >>